KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177238
nr 1717 7238
HR Watson. Signerad, Damer. Olja på pannå 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 20:45:27
300 kr
350 kr
400 kr