KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177238

nr 1717 7238

HR Watson. Signerad, Damer. Olja på pannå 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 20:45:27